حکاکی لیزر

حکاکی لیزر

حکاکی بر روی اجسام و متریال های مختلف جایگاه بسیار مهمی را در تمامی صنایع و فعالیت های تجاری دارد. در دستگاه حکاکی لیزر شما به دستگاهی نیازمند هستید که قابلیت به جای گذاشتن طرح خود بر روی محصول بدون اینکه آن را برش دهید را داشته باشد. دستگاه های برش لیزر همتای دومی ندارند بخاطر اینکه توانایی بسیار بالا و دقیقی از انتقال طرح مورد نظر شما بر روی محصول را دارند انها بسیار سریع می باشند و توانایی حک کردن در عمق های مختلف را دارند. نحوه کار آنها به این صورت است که به طور مداوم به سطح جسم شروع به پاشش نور کرده و بعد از چند ثانیه مشخص با توجه به تنظیمات شما روی سطح مورد نظر طرح دلخواه شما را می کشد.

شما برای حک کردن روی اجسام مختلف نیاز به توان های مختلف و سرعت های مختلف هستید و هنگامی که شما بتوانید دستگاه لیزر خود را به درستی تنظیم کنید می توانید به راحتی طرح خود را در عمق های مختلف روی سطح حک کنید. شما می توانید تنها با پاشش نور بر روی اجسام سطح مورد نیاز خود را سوراخ کرده و طرح مورد نظر خود را به نمایش درآورید ولی با تکنولوژی لیزر کار حکاکی بسیار دقیق تر و تمیز تر و سریع تر صورت می گیرد. این روش بسیار با دقت تر می باشد و می توان گفت بسیار عالی می توان جواهرات و بقیه محصولاتی که نیاز به حکاکی با دقت دارند را حک کرد. به دلیل اینکه سرعت این دستگاه بسیار بالا است و می تواند در زمان کوتاهی سطح بالایی را حک کند . شما می توانید تعداد زیادی از محصولات خود را در طی روز حک کنید و آنها را به مرحله فروش برسانید. در حالی که این فرایند توسط دستگاه های سنتی نیازمند زمان بالا و هزینه بالا به دلیل نیاز به تعداد نیرو بیشتر دارد.

 

برش لیزر و محیط زیست

اگر شما در حال شروع کسب و کار خود به وسیله دستگاه لیزر هستید، این به اندازه کافی برای شما کافی نیست و نیازمند به پتانسیل بسیار زیادی هستید که به سریع ترین بازار در حال رشد دنیا بپیوندید. یکی اگر بتوانید با بهینه کردن برش های خود به کسب و کار خود سود بیشتری را ایجاد کنید در عین حال به محیط زیست اطراف خود کمک کردید و به صورت خودکار شما در حال پیروی از قوانین محیط زیستی هستید. افرادی که کمپانی های خود را از منزل اداره می کنند یکی از بهترین نقاط شروع می توان به مراقبیت کردن از محیط اطراف خود باشند.

هنگامی که شما کسب و کار خود را از داخل منزل خود در حال انجام هستید شما همزمان در حال تولید کردن آلودگی کمتری نسبت به افرادی که در کمپانی های بزرگ در حال فعالیت هستند می باشند حتی شما می توانید با استفاده از اطلاعات بدست آمده که نشان می دهد کسب و کار شما میزان آلودگی کمتری نسبت به شرکت های مشابه در ابعاد بزرگتر دارد می توان با گفتن این موضوع به مشتریان خود بازار بیشتری را بدست آورید. شما حتی می توانید با تولید کردن لیوان های چندبار مصرف یا حتی نی های دست ساز به کمک حفظ محیط زیست خود شتافته و از آن به عنوان شگرد تبلیغاتی استفاده نمایید. به عنوان دارنده یک کسب و کار کوچک شما می توانید به مشتری خود بگویید که برند شما بسیار قوی می باشد و خریدار نیز بسیار علاقه بیشتری نشان می دهد تا از برند شما خریداری کند و شما با داشتن برند شخصی خود درصد فروش بیشتری را برخوردار هستید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید